Spartanky - neoficiální stránky o ženském týmu AC Sparta Praha Domů Menu Domů Zápasy Fotogalerie

Zápasy

Výsledky zápasů - sezóna 2014/2015

Archiv: sezóna 2016/2017, 2015/2016, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, Liga mistryň

KoloDomácíŽeny “A”Juniorky Hosté
přátelákHC Motor České BudějoviceHC Motor České Budějovice6:3-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
nadstavbaFK Bohemians PrahaFK Bohemians Praha0:11-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
nadstavbaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha1:1-SK Slavia Praha SK Slavia Praha
nadstavba1.FC Slovácko1.FC Slovácko0:51:3AC Sparta Praha AC Sparta Praha
pohárAC Sparta PrahaAC Sparta Praha0:0-SK Slavia Praha SK Slavia Praha
nadstavbaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-0:2FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
nadstavbaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha9:0-FK Bohemians Praha FK Bohemians Praha
nadstavbaSK Slavia PrahaSK Slavia Praha-0:4AC Sparta Praha AC Sparta Praha
přátelákAC Sparta PrahaAC Sparta Praha5:0-FK Admira Praha FK Admira Praha U-16
nadstavbaFC Zbrojovka BrnoFC Zbrojovka Brno-3:2AC Sparta Praha AC Sparta Praha
nadstavbaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-2:21.FC Slovácko 1.FC Slovácko
nadstavbaSK Slavia PrahaSK Slavia Praha5:4-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
nadstavbaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-1:1SK Slavia Praha SK Slavia Praha
nadstavbaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha0:0-1.FC Slovácko 1.FC Slovácko
14.kolo1.FC Slovácko1.FC Slovácko0:83:3AC Sparta Praha AC Sparta Praha
13. koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 9:0 4:0SK DFO Pardubice SK DFO Pardubice
12.koloSK Slavia PrahaSK Slavia Praha-1:2AC Sparta Praha AC Sparta Praha
pohár1.FC Slovácko1.FC Slovácko1:4-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha - 3:3SK Aritma Praha SK Aritma Praha U-15
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 3:5 -FSK St.Polten-Spratzern FSK St.Pölten-Spratzern
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha - 2:0FC Hradec Králové FC Hradec Králové
turnajFC Slovan LiberecFC Slovan Liberec-1:0AC Sparta Praha AC Sparta Praha
přípravaFK Baumit Jablonec U-15FK Baumit Jablonec-3:0AC Sparta Praha AC Sparta Praha
pohárAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 4:0 -FK Dukla Praha FK Dukla Praha
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 5:3 -FK Baumit Jablonec FK Baumit Jablonec U-16
přípravaFK Železný BrodFK Železný Brod-1:7AC Sparta Praha AC Sparta Praha
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 5:6 -ABC Bráník ABC Bráník U-18
turnajNöSV NeulengbachNoSV Neulengbach8:7-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 0:5 -1. FFC Turbine Potsdam 1. FFC Turbine Potsdam
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 2:2 -Brondby IF Brøndby IF
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 1:0 -FC Aurora St. Petersburg FC Aurora St. Petersburg
turnajBSC Young BoysBSC Young Boys0:5-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajBrøndby IFBrondby IF2:0-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajFC Aurora St. PetersburgFC Aurora St. Petersburg2:2-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 3:0 -BSC Young Boys BSC Young Boys
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 2:7 4:9Arna-Bjornar Bergen FK Slavoj Vyšehrad U-16
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 7:1 -Arna-Bjornar Bergen Arna-Bjørnar Bergen
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 3:0 -Skovbakken IK Skovbakken IK
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 2:2 -Herforder SV Herforder SV
turnajFortuna HjørringFortuna Hjorring2:1-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 0:1 -1. FFC Turbine Potsdam 1. FFC Turbine Potsdam
turnajHerforder SVHerforder SV 0:3 -AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha 2:1 -Fortuna Hjorring Fortuna Hjørring
turnaj1. FFC Turbine Potsdam1. FFC Turbine Potsdam3:0-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
pohárFK ČáslavFK Čáslav0:10-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
8.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-3:0FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
12.koloSK Slavia PrahaSK Slavia Praha3:4-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
11.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha7:08:0FC Viktoria Plzeň FC Viktoria Plzeň
10.koloFC Hradec KrálovéFC Hradec Králové0:61:7AC Sparta Praha AC Sparta Praha
9.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha13:0-FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
9.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-8:0FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
2.koloFC Baník OstravaFC Baník Ostrava-0:3AC Sparta Praha AC Sparta Praha
8.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha4:1-FK Bohemians Praha FK Bohemians Praha
LMAC Sparta PrahaAC Sparta Praha1:1-Gintra-Universitetas Gintra-Universitetas
7.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha2:12:11.FC Slovácko 1.FC Slovácko
LMGintra-UniversitetasGintra-Universitetas1:1-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
6.koloSK DFO PardubiceSK DFO Pardubice0:40:4AC Sparta Praha AC Sparta Praha
5.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha0:34:2SK Slavia Praha SK Slavia Praha
4.koloFC Viktoria PlzeňFC Viktoria Plzeň0:51:1AC Sparta Praha AC Sparta Praha
3.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha5:02:0FC Hradec Králové FC Hradec Králové
2.koloFC Slovan LiberecFC Slovan Liberec0:6-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
1.koloFC Zbrojovka BrnoFC Zbrojovka Brno-0:2AC Sparta Praha AC Sparta Praha
1.koloFK Bohemians PrahaFK Bohemians Praha0:4-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha5:1-FK Dukla Praha FK Dukla Praha U-15
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-4:1FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha1:1-FC Union Nové Zámky FC Union Nové Zámky
turnajFerencvárosi TCFerencvárosi TC-1:2AC Sparta Praha AC Sparta Praha
přípravaFSK St.Pölten-SpratzernFSK St.Polten-Spratzern6:0-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-0:21.FC Slovácko 1.FC Slovácko
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-3:31.FC Nurnberg 1.FC Nürnberg
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-3:0Šk Slovan Bratislava Šk Slovan Bratislava
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha1:5-SK Aritma Praha SK Aritma Praha U-19
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha9:1-MTK Hungária FC MTK Hungária FC
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha5:3-MTK Hungária FC MTK Hungária FC