Spartanky - neoficiální stránky o ženském týmu AC Sparta Praha Domů Menu Domů Zápasy Fotogalerie

Zápasy

Výsledky zápasů - sezóna 2017/2018

Archiv: sezóna 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, Liga mistryň

KoloDomácíŽeny “A”Juniorky Hosté
pohárAC Sparta PrahaAC Sparta Praha3:1-1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
nadstavba1. FC Slovácko1. FC Slovácko0:6?AC Sparta Praha AC Sparta Praha
nadstavbaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha6:04:0FC Viktoria Plzeň FC Viktoria Plzeň
nadstavbaSK Slavia PrahaSK Slavia Praha1:21:4AC Sparta Praha AC Sparta Praha
nadstavbaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha4:11:21. FC Slovácko 1. FC Slovácko
14.koloFK Dukla PrahaFK Dukla Praha0:40:7AC Sparta Praha AC Sparta Praha
13.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha1:11:01. FC Slovácko 1. FC Slovácko
pohárAC Sparta PrahaAC Sparta Praha3:2-FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
12.koloFC Hradec KrálovéFC Hradec Králové0:80:5AC Sparta Praha AC Sparta Praha
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-3:1FC Viktoria Plzeň FC Viktoria Plzeň ženy
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-2:1unknown SV Thenried 1960 e.V. ženy
pohárAC Sparta PrahaAC Sparta Praha3:1-FC Viktoria Plzeň FC Viktoria Plzeň
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-5:1FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec ženy
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha2:3-unknown SK Dynamo České Budějovice U15
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha1:2-1. FFC Turbine Potsdam 1. FFC Turbine Potsdam
turnajFSK St.Polten-SpratzernFSK St.Polten-Spratzern2:0-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnaj1. FFC Turbine Potsdam1. FFC Turbine Potsdam3:0-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajGornik Lecznaunknown2:2-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajMTK Hungária FCMTK Hungária FC0:5-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha5:0-unknown Sporting Clube de Portugal
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha1:1-unknown Gornik Leczna
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha2:1-MTK Hungária FC MTK Hungária FC
turnajSporting Clube de Portugalunknown0:4-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
přípravaFK Viktoria Žižkov U15FK Viktoria Žižkov-5:3AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-6:0unknown TSV Gilching-Argelsried
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-2:2unknown VfL-Waldkraiburg e.V.
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-6:0unknown FC Ruderting
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-3:1unknown TSV Gilching-Argelsried
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-3:0unknown FC Puchheim eV
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-5:0unknown FC Ergolding A
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha7:8-1. FFC Turbine Potsdam 1. FFC Turbine Potsdam
turnajSV Werder BremenSV Werder Bremen1:3-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha3:1-unknown 1. FC Köln
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha1:2-1. FFC Turbine Potsdam 1. FFC Turbine Potsdam
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha4:4-unknown VSK Aarhus
turnaj1. FC Kölnunknown2:3-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnaj1. FFC Turbine Potsdam1. FFC Turbine Potsdam5:4-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajVSK Aarhusunknown1:4-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-4:6AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2004
pohárSPS Sázava u Lanškrounaunknown0:21-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
LMLinköpings FCLinköpings FC3:0-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
LMAC Sparta PrahaAC Sparta Praha1:1-Linköpings FC Linköpings FC
11.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha2:23:0SK Slavia Praha SK Slavia Praha
10.koloFC Viktoria PlzeňFC Viktoria Plzeň0:81:8AC Sparta Praha AC Sparta Praha
9.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha4:05:0unknown Lokomotiva Brno Horní Heršpice
LMAC Sparta PrahaAC Sparta Praha3:0-P.A.O.K. FC P.A.O.K. FC
8.koloFC Slovan LiberecFC Slovan Liberec0:2-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
LMP.A.O.K. FCP.A.O.K. FC0:5-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
7.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha10:02:3FK Dukla Praha FK Dukla Praha
6.kolo1. FC Slovácko1. FC Slovácko0:30:1AC Sparta Praha AC Sparta Praha
pohárTJ Sokol Třebešunknown-0:4AC Sparta Praha AC Sparta Praha
5.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha4:04:1FC Hradec Králové FC Hradec Králové
4.koloSK Slavia PrahaSK Slavia Praha3:20:6AC Sparta Praha AC Sparta Praha
přátelák1. FFC Turbine Potsdam1. FFC Turbine Potsdam3:1-AC Sparta Praha AC Sparta Praha
3.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha4:09:1FC Viktoria Plzeň FC Viktoria Plzeň
2.koloLokomotiva Brno Horní Heršpiceunknown0:72:5AC Sparta Praha AC Sparta Praha
1.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-7:0SK DFO Pardubice SK DFO Pardubice
1.koloAC Sparta PrahaAC Sparta Praha6:0-FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha3:4-FK Minsk FK Minsk
přípravaFK Dukla Praha ženyFK Dukla Praha-3:1AC Sparta Praha AC Sparta Praha
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-6:0Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha3:2-Bohemians Praha 1905 Bohemians Praha 1905 U15
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-0:0ŠK Slovan Bratislava ŠK Slovan Bratislava
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-6:01.FC Nürnberg 1.FC Nürnberg
turnajAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-2:3unknown TiPS
přípravaSS Ostrá ml. dorostunknown-2:0AC Sparta Praha AC Sparta Praha
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha0:1-unknown SK Dynamo České Budějovice U15
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha1:1-unknown SK Rakovník 1903 U19
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-2:3FC Viktoria Plzeň FC Viktoria Plzeň
přípravaAC Sparta PrahaAC Sparta Praha-6:4? Lokomotiva Brno Horní Heršpice